Özel İçerik - Atanamayan Öğretmenler İçin 2 Farklı Kazanç Yöntemi


Atanamayanlar için iş imkânı oldukça geniştir. Öğretmenler yıl içerisinde aldıkları KPSS puanları bazında sıralamalar elde eder. Atama kadrosu içerisinde olsa dahi okullarda işe başlamak adına geniş bir zaman bulunmaktadır. Günümüzde bu bekleme süresinde evde iş imkânlarıbulunmaktadır. Atanamayan öğretmenlere evde iş koşulları da yaratmak mümkündür.


Günümüzde iş konusunda sektörler giderek genişlemektedir. Özellikle internet kullanımının arttığı günümüzde birden fazla para kazanmak için ev işleri mevcuttur. Öğretmenlerin de atanma sürecinde, KPSS hazırlık anında bu gibi fırsatları yaratması mümkün olacaktır. Yapılması gereken adımlar oldukça basit olduğu gibi kazançlar aylık bazda çok ciddi meblağlara da ulaşabilmektedir.

Atanamayanlar için İş İmkânı Listesi

Atanamayanlar için iş imkânı bulmaya, ayda 900 TL ve üzerine ulaşan para kazanmaya ne dersiniz? Üstelik tüm bunları bir bilgisayar ve internet sayesinde elde etmek mümkün olacaktır. Fiziksel olarak ciddi bir efor sarf etmeden evden aylık 900 TL para kazanmak herkesin hayalidir. Değerlendirmek için öncelikle fırsatları bilmek gerekir.

1-    Freelancer Yazarlık/ Editörlük Yapmak

Atama bekleyen öğretmen sayısı arttıkça okula atanmak da zorlaşmaktadır. Zorlaşan bu süreçte öğretmenler branş bazında değişikliğe, meslek dışında para kazanma arayışına girmektedir. Evden para kazanmakadına en doğru, en kolay yollardan birisi de yazarlık-editörlük yapmaktan geçer. İnternet sitesine sahip bireyler için her zaman yazı ihtiyacı olmaktadır. Bunu karşılayarak para kazanılır.

Freelancer yazarlık SEO uyumlu makaleler yazarak mümkün kılınmaktadır. Peki SEO uyumlu makale nedir? Google algoritmalarına uygun olarak yazıların belirli kurallara sahip olması gerekir. Ne kadar Türkçeye hakimseniz ve şablonu düzgün kurarsanız yazıların satışını bu derece arttırabilirsiniz. Belirli bir müşteri potansiyeline sahip olduktan sonra yazma potansiyeline göre ayda 1000 TL garanti olarak kazanılabilmektedir.

·       Evden Para Kazanmak İsteyenler için Öneri: Makaleyaz.net!

Makaleyaz.net atanamayanlar için iş imkânı fırsatını oldukça iyi sunuyor. İnternet üzerinden makale, yazı yazarak para kazanmak mümkün olsa da durumun hakkını veren site sayısı oldukça azdır. Bahsi geçen site üzerinde yazarların kazanç sağlayabileceği, özelleştirebileceği unsurlar bulunmaktadır. Bu durum da kendisini diğer sitelerden farklı kılmaktadır.


Site üzerine yapılması gereken ilk unsur normal bir kayıt oluşturmaktır. Sonrasında yazarlık başvurusu yapılır. Yazarlık başvurusu adına 1 tane istenilen konu bazında özgün içerik üretilmelidir. İçerik gerekli kişilerce incelendikten kısa bir süre sonra onaylanır ve mail yolu ile bilgilendirme sağlanır. Sonrasında çok rahat bir şekilde evde yazarak para kazanma sürecine dahil olabilirsiniz.

 

Yazı onay sürecinde bahsi geçen SEO uyumlu yazı yazma kriterlerine dikkat edilmelidir. Onay aldıktan sonra site üzerinde değerlendirilebilecek fırsatlar çoktur. Öncelikle yeni bir yazar olarak kendinizi tanıtmak, müşteri potansiyelini arttırmak adına gerekir. Profil ayarları bölümünden kendinizi tanıtan bir bilgilendirme yapabilirsiniz. Daha sonra dilediğiniz konuda yazılar üreterek sisteme yüklemeniz yeterli olacaktır.

 

Atanamayanlar için iş imkânı olan bu durumun cezbedici bir diğer noktası ise satıcı ve alıcı arasındaki bağın tamamen serbest olması! Diğer siteler üzerinde sabit bir fiyatlandırma söz konusu iken Makaleyaz.net bu konuda devrim niteliğinde bir özellik getirdi. Yazarlar kendi panelleri üzerinden 100 kelime fiyatlandırmasını kendini belirleyebilir. 100 kelime bazında oluşturduğu bu fiyatlandırmalar yüklenen yazının satışı sonrasında anında bakiyesine eklenecektir. Site aynı zamanda piyasa içerisinde %20 komisyon kesintisi ile en uygun alanlardan birini oluşturuyor.


Evden yazarak para kazanmak isteyen bireylerin diledikleri konuda yazı yazarak para kazanma dışında sitede değerlendirebileceği bir diğer nokta da siparişlerden oluşur. Site panelinde ‘Makale Siparişleri’ kısmında müşteriler tarafından açılan işlere diledikleri fiyatlandırmayı sunabilir. Onay aldıktan sonra sipariş üzerinden kazanç sağlayarak müşteri potansiyelini de böylece arttırabilir. Alt limit olan 50 TL ulaşıldığında para gün içinde hesaba geçmektedir.

2-    Yorum Yaparak Para Kazanma

Site sahipleri sadece yazı değil site için farklı durumlara da ihtiyaç duymaktadır. Atanamayanlar için iş imkânı bu yüzden giderek genişlemektedir. Burada yapılacak işlemler yazı yazmaya göre daha pratik ve kolaydır. Öncelikle güvenilir bir yorum sitesi bulunmalı ve sonrasında gerekli görevler yerine getirilmelidir. Evden yorumla para kazanmaksanıldığından daha kolaydır!

·       Yorumla Kolay Para Kazanma Yolu: Yorumlakazan.net!

Yorumlakazan.netevde masa başında para kazanmak isteyenlerin adresi olmaya devam ediyor. Site içerisinde herhangi bir yaş sınırlamasının olmaması atanamayanlara iş imkânları sunarken aynı zamanda öğrenciler için de fırsat olarak değerlendiriliyor. Yorum yaparak para kazanmak için yapılması gereken adımlar oldukça kolaydır.Site üzerinde profil oluşturmak birkaç saniyeyi alıyor.
Nasıl Çalışılır bölümü bireylere bu konuda yardımcı oluyor. Sonrasında site üzerinde görevler belirli bir alan içerisinde toplanıyor. Görevlerim kısmında müşteriler tarafından belirlenmiş farklı aşamalar mevcuttur. Kimi Google üzerinden organik arama yapmak kimi ise herhangi bir içerik için 40-50 kelimelik yorum yapmaktan ibarettir.Elbette atanamayanlar için iş imkânı olan bu noktada site hem müşteri hem de para kazanan için güvenilir bir alan oluşturmak zorundadır. Site görevlilerine ve müşteriye yapılan işlemin kanıtlanması gerekir. Görevler kısmında herhangi bir alana tıkladığınızda kişi istediği durumları açıkça belirtir. Genelde bir ya da iki fotoğraf kaydı alarak kanıtlamak mümkün olacaktır. Saniyeler içinde yapılacak bu işlem ile puanlar toplanır.


Puan sistemi ile çalışan Yorumlakazan.net belirli bir puana ulaşan kişilere para iletimi sağlanır. Görevlerde verilen puanların yüksek olması hedeflenen aşamaya ulaşmayı kolaylaştırır. Bir gün içerisinde 5000 puan elde etmek hiç zor değildir. 5000 puan kişilerin bakiyesinde 5 TL olarak yansır. Özellikle atanamayanlar kadar atama bekleyen öğretmenler ya da memurlar için kitap kaynağı elde ederken bir maddiyat sağlamaktadır.

Atanamayanlar Evden Para Kazanma Fırsatı ile 900 TL Kazanabilirsiniz!

Evden atanamayanlar için iş imkânı konusunun en merak edilen kısmı ne kadar bütçe elde edilebileceği yönünde olmaktadır. Ön yargıları olan ya da yanlış sitelere denk gelen bireyler için özellikle bu durum tartışma konusunu oluşturur. Site üzerinde kısa sürede güven kazanmak mümkündür. Aksamadan paralarınızın yattığını gördükçe buna emin olacaksınız.

Peki evden aylık para kazanmak ne kadar mümkündür, 900 TL kazanılabilir mi? Elbette evet! Burada kişilerin ortaya koyacağı performans oldukça önemlidir. Gün içerisinde belirli miktarda yazı girişi sağlamanız ve sabırla satılmasını beklemeniz aylık 1000 TL ve üzerinde satışı da getirecektir. Sadece müşterilerin beklediği SEO şablonunda yazılar oluşturmak gerekecektir. Bu konuyu da öğrenmek oldukça basittir.


Atanamayanlar için iş imkânı olan yazarak para kazanmak oldukça kısa sürede ciddi paralar kazanmayı sağlayacaktır. Seçeceğiniz konunun geniş kapsamlı, güncel olması satış potansiyelini arttıracaktır. Aynı zamanda farklı kategorilerde (teknoloji, sağlık, kadın vs.) yazılar oluşturmak da daha geniş bir kitleye hitap edecektir. Bu sayede yazar profili olarak adınızı duyurabilirsiniz.

Profil oluşturup yazarlık ya da yorum yapmak adına başvuru yaptıktan sonra hemen işe koyulmalısınız. Daha önce SEO konusunda bilgili değilseniz site üzerindeki yazılar yol gösterici olacaktır. Aynı zamanda Forum alanlarından yeni yazarlara yönelik bilgilendirmeleri okuyabilir siz de merak ettiğiniz yeni konularda başlıklar açabilirsiniz!