Bitexen Borsası ve ExenCoin Kazanma - Tüm Detaylar

              Bizlere destek olmak isterseniz, buradan referans kaydımızı kullanabilirsiniz!

Türk internet kullanıcıları şu aralar her yerde " Bitexen " reklamlarını görmeye başladılar. Özellikle, kullanıcıları sıkan reklam çalışmaları dışında, tamamen viral bir şekilde kendi reklamını kendi borsa coini ExenCoin ile yapan Bitexen reklamları muhtemelen en çok sık karşılaştığınız şeylerden birisi.
Bizlerde bu açıdan, " Ekstra Gelir İmkânları " kategorimizde, bu sefer Bitexen'e yer vermek istedik. Öncelikle, alfabe gibi başlayacağınız bu yazımıza. Yani, A-Z'ye tüm konulara değinmeye çalışacağız. " Nedir, Nasıl Yapılır? " dan tutunda , " Aklınıza takılacak her konuyu " siz sormadan da burada bulabileceksiniz.
 
Biz bu yazımızı, herkes gibi elbette referans kazancı amacıyla hazırlıyoruz.
Fakat bunu direkt “ Ücretsiz para dağıtıyorlar. Hemen üye olun, sizde kazanın!” yerine, bir bilgi kaynağı olması açısından tüm detaylarını vererek gerçekleştirmek daha doğru olacaktır diye düşünüyoruz. Yani, şimdi veya ileride gerek duymanız halinde burada yer alan yazıdan bilgileri detayları ile edinebilirsiniz. Sizlerde, yazının ilerleyen kısımlarında vereceğimiz referans bağlantımızı kullanarak, bizlere bu konuda destek olabilirsiniz. Kaybedeceğiniz herhangi bir şey olmadığı gibi, tüm emeklerin karşılığında “ Teşekkür. “ amaçlı bu tavrınız için, şimdiden bizlerde teşekkür ederiz.

Kripto Para Borsası nedir?

Ülkemizde ve Dünya'da son 10 senedir hızla gelişimine devam eden bir teknoloji var,  kripto para. Bir nevi sanal âlemin dijital maddi varlığı. İlk başlarda halen en değerlisi olan Bitcoin ile başlayıp, şuan binlerce altcoin potansiyeli olan bu dijital maddi varlıkların, al-sat işlemlerinin yapıldığı mecralara da kripto para borsaları deniyor. Şuan resmi olarak faaliyet gösteren, yaklaşık 6 kripto para borsası var ülkemizde. ( En bilinenler. ) Hatta, futbol dünyasında bir takıma adını verebilecek kadar da büyük potansiyele sahip olan bu kripto para borsaları, ülkemizde öncelikle yatırım amacıyla kullanılan ciddi bir kitleye hitap etmektedir. Öyle ki, Türkiye Dünya sıralamasında kripto para yatırımları ve al-sat işlem hacmi en yüksek ilk 5 ülke arasında gösterilmektedir. " Borsa "tabiri itibariyle, tahvil ve hisse senedi yatırımları ile benzerlik gösterse de, daha farklı bir stratejiye sahip olan bu borsalar Dünya'da ve Türkiye'de hızla gelişen kitleleri ile dikkat çekmekte.
Bu açıklama sonrasında, Bitexen'i anlatmaya başlayabiliriz.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
( Bu açıklamalar resmi web sitesinden kaynak alınmıştır.)
Bitexen, Türkiye’de kurulu ve İTÜ ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde faaliyet gösteren Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından geliştirilmiş, bir online kripto-para alım satım platformudur. Bitexen; bankacılık, parite ve türev yatırım araçları alım satım platformları, ödeme sistemleri, bilgi güvenliği, finansal suiistimallerin önlenmesi ve inovasyon konularında yıllarca çalışmış olan Türk mühendisler tarafından geliştirilmiştir. Bitexen; mevcut yerel ve global kripto-para alım satım platformları analiz edilerek, yenilikçi ve kripto-para yatırımcısının temel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek global platformu oluşturma hedefiyle hayata geçirilmiştir. Bitexen; hâlihazırda hem yurtiçi hemde yurtdışı piyasalara Whitelabel çözümler sunmaktadır. İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı Bitexen Ticaret A.Ş. , 2.210.000 Türk Lirası ödenmiş sermaye ile hizmet vermektedir."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Bitexen’i neden tercih etmeliyiz, neden güvenmeliyiz?

Buraya kadar olan kısmı ile kendi sitesinde yer alan açıklaması ile borsanın ülkemizde A.Ş. ( Anonim Şirketi ) unvanı ile faaliyet gösterdiğini görebiliyoruz.  Bu demek oluyor ki, kuruluşu resmi makamlara yapılan başvurular ile gerçekleştirilmiş. Ödenmiş bir sermayeye sahip, yani şirketin ortaklı yapısı ile devletin resmi makamlarına ibraz edilmiş bir mali değeri bulunuyor. Üstelik faaliyetlerini, bulunduğu şehrin Ticaret Odası kaydı ile tasdik ettirmiş oluyor.
Güven açısından, kurumsal bilgileri dâhil finansal bilgilerine kadar şeffaf biçimde paylaşmış olması, kullanıcıları açısından tamamen legal ( yasal ) bir prosedürde faaliyet gösterdiğinin ilk işaretidir.
En çok merak ettiğimiz konuda son derece kesin bir bilgiyi borsa zaten vermiş oluyor.Biz yasal prosedürlerde kurulmuş, işlemlerini yasalara uygun biçimde devam ettiren bir teknoloji şirketiyiz. “  anlamına gelen bu bilgi ibrazı, siz gibi daha yüzbinlerce Bitexen kullanıcısının, “ Neden bu borsayı tercih etmeliyim? “ sorusuna en kesin yanıttır.Ayrıca, belirmekte fayda olan bir diğer konu da; borsanın kullanılan banka hesapları devlet bünyesinde hizmet veren kamu bankalarıdır. Bu sayede, tüm mali faaliyetlerin ayrıca devlet denetiminde olduğunun da bir diğer göstergesidir. Deneyimli bir kripto borsa yatırımcısı bilir ki; bu tip hususlar “güven “ duyulması için yeterli ve hatta fazlasıdır. İlk kez deneyecek olanlar için ise, bu konulara sonraki aracı deneyimlerinde dikkat etmesi gerekmektedir. Yan, güven standartları içerisinde bu noktaları baz alması kendisi ve yatırımlarının güvencesi olarak son derece önemlidir.Bitexen’in diğerlerinden farkı nedir?


En geçerli tercih sebeplerinin başında güven geliyor. Bunun detaylarını zaten yukarıdaki açıklamalarda gördük. Diğer tercih sebepleri arasında şunları saymamız doğru olacaktır:
* Hızlı bir sirkülasyona sahip. Bu sayede, dijital maddi varlıklarınızın alım-satımlarında aktif bir kitle ile etkileşimde olabilirsiniz.
* Masaüstü ve mobil servis ve uygulamaları mevcut. Takip ve alım-satım için, tek yere bağlı kalma zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır.
* Borsa, kendi coini olan ExenCoin’ e sahiptir. Yani, kendi borsasında kullanılan ve referans sistemi ve yarışmalarla kazanılan bu kripto paraya ücretsiz şekilde sahip olma olanağınız var. Ciddi değerlemeler kazanan ExenCoin’ e, borsaya kazandırdığınız üyelerin yanı sıra, ara sıra düzenlenen yarışmalarla da sahip olabilirsiniz. Detayları yazının alt kısımlarında verilecektir.
* Destek sistemi mevcuttur. Canlı destek ve ticket ( bildirim ) sistemi sayesinde, destek talepleriniz kısa sürede karşılık bulur.
* Müşteri Hizmetleri kanalına sahiptir. Tercih eden kullanıcılar, telefon ile kısa sürede destek ihtiyaçlarını / soru ve sorunlarını Müşteri Hizmetleri kanalı ile çözebilirler.
* Para yatırma ve para çekme talepleri, resmi bayram ve tatil günleri dışında, gün içerisinde hızlı şekilde işlemektedir. Sitedeki uyarılara dikkat ettiğiniz sürece, sorunsuz para çekme ve yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
* Birçok alt coin ile işlem yapmaşansınız var. Şuan itibari ile borsada 70’e yakın alt coin de çekim ve alt-sat işlemi yapılabilmektedir. Borsa, aynı zamanda popüler ve yeni birçok alt coinin işlemlerini kullanıcılarına sunabilmektedir.
* Farklı borsalardan veya cüzdanlardan, borsanın sizlere sunduğu cüzdan adreslerini kullanarak gönderim ve alım yapma olanağınız var. Bu sayede, farklı yerlerdeki birikimlerinizi de Bitexenbünyesinde değerlendirebilirsiniz.
 
Bu kadar sebep, bizler için olduğu kadar sizler içinde “yeterli tercih sebebi” sayılacaktır muhtemelen. Bundan sonraki aşamalarda, adım adım hesap oluşturma, doğrulama ve işlemlere başlama konularını paylaşabiliriz sizlerle.1- Bitexen Hesap Oluşturmahttps://www.bitexen.com/sign-up adresine girdiğinizde, ilk sizden istenecek şey kayıt için kullanacağınız e-mail adresidir. Burada, ücretsiz olan e-posta servislerinden aldığınız adresleri veya site mail adreslerinizi de kullanabilirsiniz. Bizlerin tavsiyesi, uzun süreler kullandığınız ve sıklıkla kontrol ettiğiniz adresleri kullanmanızdır.
Buraya yazdığınız mail adresinizden sonra, size kayıt sayfasının devamı olan form gelecektir.

Bu formda kişisel bilgilerinizi girmeye devam ediyoruz. 
Referans bölümünde kendi referans kodumuzu ekledik. Bu sayede, kaydınızdan sonraki başarılı üyelik onayı sonrasında bize de sizler gibi 2 ExenCoin, borsa tarafından tanımlanmış olacak.
( Bu referans sayısı, borsanın kararları doğrultusunda değişim gösterebilir.
İlk başlarda, 5’er ExenCoin veriliyorken, şimdi 2’şer Exencoin tanımlanmaktadır.
Borsa kendi sitesinde, bu oranlar hakkında bilgi paylaşımı yapmaktadır. )
Kayıttan sonra ilk sizden istenecek işlem, mail adresinize gelen aktivasyon bağlantısına tıklayarak mailinizi onaylamanızdır. Sonrasında, hesabınıza belirlediğiniz mail ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.
Hesabınıza giriş yaptığınızda, sonraki işlem telefon numaranızı doğrulamanız olacaktır.
Görselde olduğu gibi, numaranızı yazdıktan sonra “ Doğrula ” bağlantısına tıkladığınızda, size SMS ile bir kod gönderilecektir. Bu kodu, istenilen onay alanına girdiğinizde, numara onayı işleminizi de tamamlamış oluyorsunuz.
Buraya kadar ki işlemler, limitleri düşük şekilde Bitexen hesabınızı kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Fakat referans kazancınız olan ExenCoin’i kazanabilmek için, mutlaka kimlik ve yerleşim yeri ( ikamet ) onayını da yapmanız gerekiyor. İşte bu aşamada, birçoğumuz için kafa karıştıran soru geliyor aklımıza!“ Bunlar benim kimliğimi ve ikamet belgemi ne yapacaklar? “Kripto para borsaları, “ Kara Parayla Mücadele” kapsamında, ulusal ve uluslararası arenada geçerliliği olan KYC ( Müşteri Kimliği / Doğruluğu )sorumluluğuna sahiptir. Bu tedbirin sebeplerinden birisi de, terör ve illegal örgütlenmelere maddi kaynak yaratma amacında olanların tespitidir.Bu sorumluluk gereği, kripto paraların transfer işlemleri takip edilememesinden ötürü, illegal aktiviteler neticesinde borsalar devletlerin mali şube gibi diğer resmi birimlerine istekleri doğrultusunda bilgi paylaşımı yapabilirler. Bu tip tedbirler, hem ulusal hem de uluslararası alanda geçerlidir. Bireysel kullanımlardan tutunda, kurumsal hesapların tamamında bu tip prosedürler geçerlidir kripto para borsalarında. Yani, amaç sizin bilgilerinizi kendi isteğinizle arşivleyerek, gerekli durumlarda yasal mercilere sunabilmek içindir. Yani bu tip işlemler, sadece Bitexen’de değil, yerli yabancı tüm kripto para borsalarında karşınıza çıkacak.O yüzden,  alım-satım işlemleri ve referanslar ve kampanyalardan kazanç sağlayabilmeniz için bu işlemi gerçekleştirmeniz şart. Bu işlemleri gerçekleştirirken Bitexen’in kullanıcı panelinden sizden istenilen bilgi alanına, gerekli dosyaları eklemeniz ve bilgi formunu eklediğiniz dosyalara uygun bilgilerle doldurmanız yeterlidir.
 
 
2- Hesap Doğrulama / Kullanıcı Aktivasyonu
Kimlik Onayı :Bu alanda “ Doküman Yükle “ bağlantısına tıkladığınızda, karşınıza bir form açılır. Bu formda, öncelikle kişisel bilgilerinizin girilmesi istenir. Ardından, T.C. No’su, fotoğraf ve tüm kişisel bilgilerinizin net şekilde görüneceği bir resim yüklemeniz istenir. Bu kimlik kartı ( Eski veya yeni ) , pasaport veya evlilik cüzdanı gibi resmi niteliği olan belgeleriniz olabilir.
Bilgileri girdikten sonra yükleyeceğiniz belge niteliğindeki fotoğrafı seçerek, yükleme işlemini tamamlayın. Sonrasında “ Doğrulama Bekleniyor.” İbaresi gelecek. Bitexen ekibi, en kısa sürede istenilen niteliklere uygun kimliğiniz ibraz edilmiş ise onay vermektedir.Adres Onayı :Bu alanda sizden istenen, ikamet bilgilerinizin yer aldığı bir belge ibrazıdır. Bu belgeyi, e-devlet üzerinden ( https://www.turkiye.gov.tr/) giriş yaparak temin etmeniz mümkün.
Yerleşim Yeri İkametgâh ve Diğer Adres Belgesi Sorgulama “ hizmeti üzerinden, belirtilen yönlendirmeleri takip ederek elde edebilirsiniz. Belgenin İbraz seçimi bölümünde, “
Kuruma İbraz” alanını işaretlemeniz ve Kurum Adı kısmına “ Bitexen “ yazmanız son derece önemlidir. Oluşturulan belgeyi, pdf formatında bilgisayarınıza indirdikten sonra, tekrar Bitexen kullanıcı hesabınıza dönün.
Adres Onay alanındaki “ Doküman Yükle“ bağlantısına tıkladıktan sonra, yine kişisel bilgilerinizin ve belgenin ibraz edileceği bilgi ekranına ulaşacaksınız. O kısımda, istenilen bilgileri yazılı olarak, doküman bilgisini de ( belgesi ) indirdiğiniz pdf dosyasını yükleyerek tamamlayınız. Unutmamanız gereken en önemli nokta, e-devlet üzerinden alacağınız bu belge için Kuruma İbraz ‘ın seçimi ve Kurum Adı olarak Bitexen ‘in belirtilmiş olmasıdır. Bu işlem, e-devlet üzerinden 24 saatte bir defa yapılmaktadır.

İşlemleri tamamlayıp, bu alandaki istekleri bitirdiğinizde artık yapmanız gereken sadece beklemektir.
En kısa sürede, Bitexen ekibi bilgilerin doğruluğunu ve yeterliliğini araştırarak onay verecektir.
Onay verilmemesi durumunda, size hangi kısımda ne tür hatalar yaptığınızı e-mail olarak bildirmektedir.
Onay ardından da alacağınız e-mail bildirimi sonrasında, hediye edilen ExenCoin hesabınıza tanımlanmış olur.3- ExenCoin Kazanmak İçin Referans BağlantısıOnaylanan hesabınızın ardından, ilk kazancınız olan hediye ExenCoin’ler hesabınıza aktarılmış olmalı. Güle güle harcayın =)
Fakat henüz işlem yapabilecek ve para çekebilecek yetkiye sahip değilsiniz. İşlem yapabilmek için minimum 5 ExenCoin’e sahip olmak veya bir miktar TL yükleme işlemi yapmanız gerekiyor.
Bizim size tavsiyemiz ise, yatırım yapmadan önce referans sistemi ile ExenCoin kazançlarınızı katlamanız yönünde.Peki, bunu nasıl yapabilirsiniz?

Hesaplarımsekmesinden, yan menüde yer alan EXEN Profilim sekmesine gelerek, size ait referans bilgilerini görebilirsiniz. Karşınıza gelecek ekran, aynı şu şekilde olacak.Referans Koduveya Referans Linki, sizin çevrenizdekileri davet etmeniz için kullanacağınız bilgilerdir.
Eğer; internet ortamında referans kazanmayı amaçlıyorsanız bizim tavsiyemiz Referans Linki bağlantınızı kullanmanızdır. Bu bağlantı ve kod, benzersizdir. Sadece size özel niteliktedir.
Bu sayfada, sizin aracılığınız ile sisteme kayıt olanları da, sansürlü biçimde görebilirsiniz. Hesap durumlarını da buradan takip etmeniz mümkün. Belge onayı veya ilk para yatırma işlemi yapan referanslarınızın ibaresini buradan gördüğünüzde, referanslarınızın henüz onay aşamasında olduklarını anlayabilirsiniz. Şayet hesap onaylanmış veya ilk para yatırılmış ise referans tarafından, yine bu alanda bilgisini görmekle beraber, hesabınıza da hediye ExenCoin’lerin geçtiğini yine takip edebilirsiniz. Borsanın, o anki prosedürleri gereği, ne kadar hediye vaat ediliyorsa, o kadarlık hediye ExenCoin, hesaplanan veya işlem yapan her referans başına hesabınıza aktarılacaktır.Toplamda 5 ExenCoin ( Bu sayı sonrasında, borsanın prosedürleri gereği değişiklik gösterebilir.) hesabınızda olduktan sonra, sizde yatırım yapmanıza gerek kalmadan al-sat işlemlerine başlayabilirsiniz.Bitexen Borsası’nın hediye ExenCoin dağıtımı ile ilgili tüm yol haritasını buradan detayları ile öğrenebilirsiniz:
https://www.bitexen.com/resources/exen-whitepaper.pdf 4- Referans Kazanma Yöntemi ve TavsiyelerimizPanel kullanımı sonrasında, eğer yatırımsız olarak kazanç amacınız varsa yapacağınız işlem referans bağlantısı ve kodunu kullanarak ExenCoin kazanmak olacaktır.
Panelinizdeki referans kodu ve referans bağlantısı ile nasıl ExenCoin kazanabilirsiniz?
Tavsiyelerimizi bu kısımda maddeler halinde anlatmamız daha mantıklı olacak. Hem fikir vermek hem de ne tür bir strateji kullanmanız gerekeceği konusunda size yardımcı olacağını düşündüğümüz öneriler şu şekilde:a.) Öncelikle çevrenizle başlayınBu aşamada, ilk yapacağınız sistemin kazanç mantığını, referans kazançlarını ve nasıl kazanç sağlanabileceğini çevrenizdekilerle paylaşmanız ilk seçeneğiniz olmalı. Bu sayede, ister bu yazımızdaki içerikleri baz alarak, ister internetteki araştırmalarınızdan edindiğiniz bilgileri paylaşarak bu sistemin mantık ve faydasını anlatarak hem onların hemde sizlerin kazançlı çıkabileceği konusunda sunumlar gerçekleştirebilirsiniz. Çevrenizden başlamak hem ilk referansları kazanmanız açısından, sizlere de moral verecektir.
Zira inandığınız ve güvendiğiniz konularda size inanların iknası çok daha kolaydır.
Çevrenizdekilerle paylaşabilmeniz için panelinizde, referans bağlantınızı paylaşabilmeniz için bazı kolay yol paylaşım butonları yer almaktadır. WhatsApp, Facebook ve Twitter paylaşım butonları sayesinde, çevrenizdekilerle veya sosyal medya hesaplarınızda toplu olarak referans bağlantınızı paylaşmanız oldukça kolaydır. Dijital ortamın dışında da, çevrenizde irtibatta olduğunuz kişilerle, cep telefonunuza indireceğiniz Bitexen uygulaması sayesinde anında referans kazancı elde edebilirsiniz. Sohbet anında bile, uygulamanızı açarak çevrenizdekilere kısa sohbet ile sistemin anlatımı ardından hemen referans kodu veya bağlantısı paylaşmanız mümkün.b.) Sosyal Medya ve Telegramİnternet üzerinden bir ürün, hizmet veya markanın pazarlanması için artık en etkili mecra kabul edilen sosyal medya mecraları da, bu tarz referans kazanma amacı taşıyanlar içine en ideal alan. Özellikle, bu tip kategorilerde yayın yapan hesapların takibi, paylaşımlar ardına açıklamalardan sonra bırakılacak referans bağlantıları hem kısa hem de orta vadede sizlere ummadığınız ve beklemediğiniz anlarda referans kazancı sağlayacaktır.
Twitter, kripto para projelerinin çok sık kullandığı bir sosyal medya mecrası olduğu için onları takibe almanız ve gönderi altlarına yapacağınız yorumlar ile beraber referans bağlantılarınızı da paylaşabilirsiniz. Birçok kripto para projesi, bounty veya airdenilen tanıtım ve lansman uygulamalarında da hediye coinleri sunarken, ekip hesaplarını takibe almanız karşılığında sizlere ücretsiz coin dağıtabilmektedir. Bunun yanı sıra, birkaç farklı sosyal medya hesabını da bu şekilde genişletmeyi hedefleyen projeler, hesaplarını takip, gönderi paylaşımı gibi kolay görevlerle sizlere coin kazandırmaya devam ediyorlar.

 Öyle ki, varlığından dahi artık haberdar olmadığınız ve çok zaman önce unuttuğunuz alanlarda yaptığınız bu paylaşımlar sayesinde, bir süre ara verdiğinizde dahi referans kazancınız olduğunu göreceksiniz. Ayrıca, ülkemizde ve Dünya’da hızla kullanımı yayılan Telegram uygulaması, özellikle kripto para severlerin, kripto para projelerinin ve ekiplerinin kullandığı en ideal iletişim uygulaması olarak dikkat çekiyor. Telegram grupları içerisinde, hem sinyal ( öncesinde artış beklenen coinlerin ön bilgisi ) hem de, bilgi alışverişi açısından ne kadar aktif olduğunu sizler dahi tahmin edemezsiniz. O yüzden, telefonunuzda mutlaka kurulu olması gereken uygulamalardan biri olarak Telegramönceliklerini arasında yer almalı. Telegram grup ve kanallarında dikkat etmeniz gereken konu ise, kesinlikle referans bağlantınızı öyle gelişi güzel paylaşıp ortadan kaybolmamaktır. Kısa sürede grup veya kanal yöneticisi tarafından engelleneceğiniz gibi, mesajlarınızda silinecektir. O yüzden, aktif sohbetlere katılmak, gelişmeleri davet etmek ve yeni katılım gösterenlere vereceğiniz kısa bilgilerle kendi referans bağlantınızı kullanılmasına teşvik etmeniz gerekir.
Gelişmeleri kanal ve gruplarda bilgi olarak paylaşmanız da, sizin bu paylaşımlarınızı dikkate alanlar tarafından oldukça beğenilecektir. Bu sayede, sözüne ve görüşlerine itibar edilen grup veya kanal üyesi olarak kısa sürede daha saygın bir yere kavuşur ve referans açısından da tercih edilenler arasında yerinizi alabilirsiniz. Ayrıca, Telegram diğer kripto para projeleri ve ekiplerinin ciddi anlamda önem verdikleri iletişim uygulamalarından biri olduğundan, yeni projeleri keşfetmeniz ve kendinize ummadığınız anlarda yeni fırsatlar yaratabilmeniz içinde bizlerin kesinlikle tavsiye ettiği bir uygulama ve referans kazanma mecrasıdır.c.) Forum ve BloglarForum sitelerinde ve bazı yayın politikası kripto para olan blog sitelerinde her gün onlarca içerik paylaşılıyor. Bunların çoğu web sitesi sahipleri tarafından oluşturulan içerikler olmakla beraber, kayıtlı kullanıcıların oluşturduğu binlerce farklı içerikle de ciddi bir potansiyele sahip mecralar. Buralarda kayıt sonrası üye olarak oluşturacağınız içerikler sayesinde, kendi konularınızı oluşturabilirsiniz. Buralarda oluşturacağınız konularda, diğer üyelere vereceğiniz bilgilerle beraber kendi referans kod ve bağlantısı da dağıtarak, potansiyel referans kazançlarınızı katlayabilirsiniz.
Bu alanlarda dikkat edeceğiniz konu, sadece kısa konularla referans bağlantısı dağıtmak olmamalı. Daha çok onlara yardımcı olacak detayları konularınızda işlemenizi tavsiye ederiz. Sonrasında, dağıttığınız referans kod ve bağlantıları ile kendi referansınız olmasına teşvik edebilirsiniz. Bu tarz yaklaşım, size emin olun onlarca site ve bloğa konu açarak kazanacağınızdan çok daha kazanç sağlayacaktır. Her zaman nitelikli bilgiler oluşturarak bu işlemlerinizi sürdürün. Orta ve uzun vadede, bu mecralardaki konularınız size sürekli olarak referans kazandıracak en sabit ve sağlam stratejileriniz olacaktır.


Ayrıca, referansınız ile üye olan kişilerin, Bitexen Borsası' nda en az para yatırma tutarı kadar ( 1 TL ) para yatırmaları gereklidir. Referans ağınızda,aktif olanların " Onaylandı " ibaresi alması buna bağlıdır. Yani, referanslarınızdan 2 ExenCoin kazanabilmeniz için, aracı olduğunuz kişilerin en az para yatırma limiti kadarlık bir tutarı borsaya yatırmaları şartı konulmuştur.

( 01.06.2020 tarihi itibariyle geçerli olan bir kuraldır
https://destek.bitexen.com/hc/tr/articles/360013870079-Exen-Coin-Referans-%C3%96d%C3%BCl-Etkinli%C4%9Fi )

Buna göre, referanslarınızdan kazanabilmeniz için, o kişilerin para yatırma işlemi gerçekleştirmesi şarttır. O sayede, kendi Bitexen panelinizdeki referanslarınızda Onaylandı ibaresini görebilirsiniz sadece. Sonrasında da, hesabınıza 2 ExenCoin tanımlanmış olacak.)


Buraya kadar paylaştığımız bilgiler ışığında, artık sizlerde Bitexen borsasıüzerinden, Exencoin referans kazançları sağlayabilecek düzeye geldiniz. Sonraki benzer konumuzda, Bitexen’in panel kullanımı, yarışmaları ve al-sat işlemleriniz için tüyolara yer vermeye çalışacağız.
Hepinize bol şans ve bol kazançlar dileriz.


Bizlere destek olmak isterseniz, buradan referans kaydımızı kullanabilirsiniz!

Not: Bitexen firmasının ticari faaliyetleri sonrasında yaşayacağı herhangi mali sorunlar, tamamen firmanın kendi sorumluluğundadır. İnternetten ve tecrübelerden derlenmiş bu içeriğimiz sadece bilgilendirme amaçlıdır.