Yenidongu.Com - Yeni Tutkunuz

                                                                                                      

Türkiye'de faaliyet gösteren blog & portal tarzı siteler ya bir konuya odaklanır, ya da genel içerik tarzında en çok tercih edilen içerikleri sitelerinde yayınlamaya çalışır. Ama yenidongu.com , internette arayıp da bulamadığınız birçok konuya değiniyor. Hem de neşeli ve okuması zevk bir anlatım diliyle. Hem genel blog tarzında farklı konulara değinip, hem de arayıpta zor bulacağınız enteresan ve farklı içerikleri de yenidongu.com 'un dolu dolu içerikleri arasında bulabilirsiniz.

Bilgi cesaret verir, cehalet küstahlık…

                                                                                        ‘Terry’

Bildiği bir şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğidir Sokrates’in. Çünkü bilgi, var olandır ve henüz keşfedilmeyi bekler. Bildiğinden emin olan, her zaman öğrendikçe alçalacaktır iç dünyasında. Çünkü bilgi, sınırsızdır… Evren misali. Varlığı biliniyor, sınırları keşfedilemiyor…" diye tanımlıyorlar kendilerini. Gerçekten de, sitedeki içeriklerin kalitesine bakılınca bu sözlerin hakkını verdiğini kolaylıkla anladık.

Bilim'in merak edilen popüler konularını üstün körü değil de, en anlaşılır diliyle yazar ve anlatan bilimsel makaleleri, teknoloji meraklılarına ilgi alanlarındaki gelişmeleri herkesten önce haber eden teknoloji makaleleri , kültür sanat alanında da internet ziyaretçilerini doyuracak kaliteli kültür sanat makalelerini ve daha fazlasını yenidongu.com 'da bulabileceğinizden eminiz.

Siteye girdiğiniz ilk anda, " Acaba hangisinden başlasam? " hissine bizler gibi sizlerde kapılacaksınız. Sonrasında, ardı ardına ilgi çekici öneri ve tavsiye içeriklerin sizi yönlendirmesi ile sitede kaybolduğunuzun farkına varacaksınız. Çünkü, " Vayy buda neymiş? " diye gezinip durduğumuz her gün onlarca yeni içerikle sizi adeta kendisinde hapsediyor.

Makaleyaz.net olarak, kendilerini çok sevdik. Umarız, sizlerde yenidongu.com 'u sık ziyaret edilenler arasına eklersiniz. Gerçi, bundan şüphemiz yok ama...

Bilim'in, teknolojinin ve kültür sanat'ın engin denizi yenidongu.com 'a bir göz atın!